Termeni si conditii de utilizare a site-ului

Acest site apartine Parohiei Calinesti Vale. Toate textele, fotografiile si documentele disponibile pe acest site sunt supuse termenilor si conditiilor de mai jos.

Prin accesarea sau folosirea acestui site in orice mod, inclusiv simpla vizitare a acestui site, consimtiti sa respectati conditiile de utilizare stabilite de Parohia Calinesti Vale.

Parohia Calinesti Vale isi rezerva dreptul de a modifica conditiile de utilizare si celelalte reguli care apar pe site prin propria vointa. Continuarea utilizarii site-ului sau a oricarui material oferit prin intermediul acestuia, dupa ce astfel de notificari au fost publicate, constituie acceptul dumneavoastra privind aceste modificari.

RASPUNDEREA
Sunteti in intregime responsabili pentru toate actiunile pe care le intreprindeti pe acest site. Nu aveti dreptul sa distribuiti, sa faceti schimb, sa modificati, sa vindeti sau sa transmiteti nimic din ceea ce copiati de pe acest site, incluzand, dar nu limitat, la orice imagine, text, audio sau video, pentru realizarea oricarei afaceri sau scop comercial ori public. Atat timp cat sunteti de acord cu acesti temeni de utilizare, Parohia Calinesti Vale va ofera un drept neexclusiv, netransmisibil si limitat de accesare si de utilizare a acestuit site. Sunteti de acord, de asemenea, sa nu intrerupeti sau sa incercati sa intrerupeti functionarea acestui site in orice fel.

DACA NU SUNTETI DE ACORD CU TOTI ACESTI TERMENI, NU UTILIZATI ACEST SITE!!!